Досвід більш ніж 69 років
Досвід більш ніж 69 років

Досвід більш ніж 69 років

Історія компанії бере свій початок з 1950 років, на сьогоднішній день Baykal є провідним виробником листозгинальних пресів, гільйотинних ножиць, установок лазерної та плазменної різки, а також диропробивних верстатів.

Виробництво сконцетроване на 3 заводах сумарна площа яких налічує 70 тисяч квадратних метрів. Загальна кількість працівників задіяних у металообробці налічує 650 співробітників складається з кваліфікованих працівників, штат інженерів налічує 80 осіб. Усі розроблені верстати на заводах Baykal, є створені за допомогою високотехнологічних ЧПУ станків та спроектовані у CAD середовищі.

Компанія Baykal акредитована сертифікацією ISO 9001, виданою німецьким TÜV інститутом. Крім цього з 1995 року компанія Baykal створює машини що відповідають CE нормам Євросоюзу а також сертифікатам якості TSE та TSEK, виданими Турецьким інститутом стандартів.

За 40 років компанія Baykal стає провідним експортером на світовому ринку вона є представлена на усіх континентах та має локальні представництва у 100 країнах та одним з найбільших виробників обладнання по металообробці листа у Туреччині  

Here, with a long engineering experience behind, Baykal wishes to present itself as a quality-conscious, professional machine-building company serving the industry.